Карантин в Україні / УНІАН

Кабінет міністрів затвердив обмежувальні заходи через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, у тому числі заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Читайте також"Ми не приховуємо": у МОЗ пояснили, чому в Україні всього один хворий на коронавірус

"На засіданні Кабінету міністрів 11 березня прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, для виконання цього рішення, до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення", - йдеться у повідомленні.

Кабмін запропонував ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб, але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

"Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні. Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в міжнародному аеропорту "Бориспіль", - наголосили в прес-службі уряду.

Як повідомляв УНІАН, спалах викликаного новим коронавірусом захворювання було зафіксовано наприкінці грудня 2019 року в найбільшому місті Центрального Китаю - 12-мільйонному Ухані.

Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах надзвичайною ситуацією міжнародного масштабу.

3 березня 2020 року було підтверджено перший в Україні випадок інфікування новим коронавірусом - у чоловіка, який з дружиною повернувся з Італії до Чернівців.

Станом на ранок 11 березня у світі було зареєстровано 119 тис. 132 випадки інфікування COVID-19, померли 4 тис. 284 людини. Було вилікувано 65 765 осіб.