На Житомирщині від коронавірусу померла жінка / фото ДСНС

Рятувальники показали, як проходить процес дезінфекції об'єктів у Радомишлі, де раніше сьогодні померла від коронавірусу місцева мешканка.

Про це йдеться на сайті ДСНС Житомирщини.

"13 березня особовий склад відділення спеціальної обробки аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону Управління ДСНС України у Житомирській області провели дезінфекцію приміщень об’єктів із масовим перебуванням людей у м. Радомишль, де напередодні зафіксовано випадок захворювання літньої жінки на коронавірусну інфекцію COVID-19", - йдеться у повідомленні.

Рятувальники уточнили, що провели знезараження автовокзалу та церкви у м. Радомишль. "Для виконання завдань рятувальники перебувають у засобах біологічного захисту", - додають у ДСНС.

Довідка УНІАН. Наприкінці грудня влада Китаю повідомила про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу COVID-19. Вірус передається від людини до людини, інкубаційний період становить близько двох тижнів.

В Україні на сьогодні зафіксовано три лабораторно підтверджених випадки інфікування коронавірусом, одна людина померла.

Станом на ранок 13 березня у світі зареєстровано 128 тисяч 343 випадки інфікування коронавірусом, 4 тисяч 720 осіб померли, при цьому 68 тисяч 324 пацієнтів вдалось вилікувати.