Иллюстрация REUTERS

Міністерство охорони здоров’я України інформуватиме громадян про заходи боротьби з новим коронавірусом за допомогою СМС-повідомлень.

Читайте такожВ РНБО нагадали про обмеження для запобігання поширенню коронавірусу

Як повідомляється на сайті МОЗ, відповідне рішення ухвалене на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України сьогодні, 14 березня.

"Це будуть короткі й чіткі інструкції, в яких будуть прописані правила особистої гігієни та основні рекомендації для боротьби з коронавірусом", - заявив міністр охорони здоров’я Ілля Ємець на засіданні уряду.

Згідно з повідомленням, технічне виконання цього рішення прем’єр-міністр Денис Шмигаль поклав на Міністерство цифрової трансформації та Міністерство інфраструктури України, які проведуть відповідні переговори з операторами вітчизняних мобільних мереж.

Як повідомляв УНІАН, в Україні на сьогодні зафіксовано три лабораторно підтверджених випадки інфікування коронавірусом, один - з летальним результатом.

11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення ввести в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня. Зокрема, на три тижні закрито навчальні заклади та скасовано проведення масових заходів. Терміни карантину можуть змінитися залежно від епідемічної ситуації в Україні.