З 00:00 понеділка, 16 березня, кордони України для іноземців будуть закриті. / фото УНІАН

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців не подорожувати.

Відповідне звернення він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: "Ми розуміємо, як діяти на кордонах": прем'єр заявивши про "чіткі механізми" щодо коронавірусу (відео)«Сьогодні Кабінет міністрів України прийняв низку кроків щодо виконання рішення Ради національної безпеки і оборони. Вони мають на меті протидію і недопущення поширення коронавірусу в Україні. Сьогодні Україна залишається країною, в якій ситуація з коронавірусом розвивається за помірним сценарієм. Кластерів і великих спалахів хвороби у нас на щастя, поки немає. Ми робимо все, щоб вони не виникли», – зазначив Шмигаль.

За його словами, для координації боротьби з коронавірусом в Україні створено оперативний штаб, який обробляє поточні дані щодо коронавірусу і надає аналітичні висновки.

Шмигаль також підкреслив, що з 00:00 понеділка, 16 березня, кордони України для іноземців будуть закриті.

«Ми завжди щиро раді поверненню українських громадян. З 16 березня ми закриваємо пункти пропуску на кордонах і пасажирські сполучення України з іншими країнами. Тому закликаю громадян України, які перебувають за кордоном, швидше повернутися додому», – додав він.

Раніше УНІАН повідомляв, що в Україні на сьогоднішній день зафіксовано три лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом, один – з летальним результатом.

11 березня Кабінет міністрів прийняв рішення ввести в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня. Зокрема, на три тижні закрито навчальні заклади, скасовано проведення всіх масових заходів в країні. Строки карантину можуть змінитися в залежності від епідемічної ситуації в Україні.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram