15 березня літак зі 123 евакуйованими українцями приземлився в Борисполі / фото ОП

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що у евакуйованих із Італії громадян України експрес-тести не підтвердили коронавірус.

Про це повідомляється у Telegram-каналі МОЗ. 

«В аеропорту «Бориспіль» провели експрес-тест на COVID-19 123 евакуйованим з Італії. Всі тести показали негативний результат, ні в кого коронавірусної інфекції не виявлено», — йдеться у повідомленні.

Також у відомстві додали, що італійські медики виміряли температуру у пасажирів у Венеції, а українські — у Борисполі. Симптомів захворювання ні в кого не було.

Читайте такожВ Україну прибув спецрейс із евакуйованими з Італії українцями (відео)

Усі евакуйовані з Італії українці перебуватимуть вдома на карантині 14 днів, вони підписали згоду на це. Їх також попередили про відповідальність за порушення.

«МОЗ буде проводити вибірковий контроль, чи дотримуються вони умов самоізоляції», — сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу.

Увечері 15 березня літак зі 123 евакуйованими українцями приземлився в Борисполі. Це група українців, яких не пропустили з Італії до Словенії, також до них приєднались майже 30 українців, які захотіли покинути територію Італії.

Нагадаємо, 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.