Водії вже чотири доби не можуть перетнути українсько-польський кордон / Фото УНІАН

Через закриття кордонів з метою запобігання поширенню коронавірусу чимало українців застрягли на пунктах пропуску на кордоні України з Польщею.

Про це повідомляє ТСН.

Читайте такожЧерез коронавірус автобус з сотнею українців застряг на кордоні Польщі і Чехії

Відео дня

Так, на українсько-польському кордоні закрили більшість пунктів пропуску. Нині українці можуть потрапити додому лише через "Ягодин", "Раву-Руську" та "Краківець". А вже до кінця доби закриті будуть усі пункти пропуску.

Заборона триватиме щонайменше до 3 квітня. Через обмеження українці застрягли на пункті "Медика-Шегині" з боку Польщі. Вони збирались перейти кордон пішки, але сусідня країна, стверджують у МЗС, закрила сполучення.

Тим часом на пункті пропуску "Ягодин" черга з вантажівок розтягнулася десь на 17 км. Водії у черзі стоять уже четвертий день й кажуть, вона майже не рухається. 

На митниці заявляють, що ажіотаж виник через закриття сусідніх пунктів пропуску і всі водії звідти майже одночасно рушили до "Ягодина". Одні кажуть, що черга рухається повільно через поляків. Інші водії твердять – пропуск гальмує українська сторона.

Водії, які повертаються з Польщі, зазначають, що така ж черга і по той бік кордону. У багатьох закінчуються запаси води та їжі, розряджаються акумулятори. До того ж там немає жодних умов для тривалого перебування – обабіч дороги немає ні смітників, ні туалетів. 

Як повідомляв УНІАН, у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу COVID-19 в Україні запровадили тритижневий карантин, який триватиме до 3 квітня.

У зв’язку із цим Україна тимчасово заборонила в’їзд іноземцям та закрила міжнародне регулярне пасажирське сполучення. Кордони буде закрито з 17 березня до 3 квітня.