REUTERS

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник наполегливо рекомендує жителям Києва виходити із дому лише у виняткових випадках: робота, магазин, аптека, лікарня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на брифінгу в Києві.

Читайте такожСамотнім пенсіонерам допоможуть розрахуватися за комуналку – Мінсоцполітики

Відео дня

«Ми наполегливо рекомендуємо виходити з дому у виключних випадках: робота, магазин, аптека, лікарня, більше ні під якими приводами з дому не виходити», - заявив Поворозник.

Також в КМДА закликають киян максимально обмежити соціальне спілкування, контакти, включаючи родичів, для того, щоб не дати можливості поширитися інфекції.

Як повідомляв УНІАН, мер Києва Віталій Кличко заявив, що у Києві з 17 березня призупиняють роботу торговельні центри, заклади громадського харчування, спортивні комплекси, заклади побутового обслуговування тощо.

За словами Кличка, з 17 березня у Києві максимально обмежується:

- пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України;

- проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян;

- робота закладів громадського харчування: не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари. Вони зможуть приймати онлайн-замовлення на доставку їжі;

- не працюватимуть торговельні центри, за винятком продуктових і господарських магазинів та аптек.

Як заявив Кличко, АЗС, банки та банкомати працюватимуть.

Водночас, призупиняється робота: спортивних комплексів і залів; закладів побутового обслуговування населення; СПА-салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату-салонів тощо; розважальних закладів - дискотек, нічних клубів, комп’ютерних клубів.