З'явився мультик, покликаний пояснити дітям основи захисту від епідемії СOVID-19 / Скріншот

Дитячий телеканал ПЛЮСПЛЮС і МОЗ України запустили анімаційний ролик для дітей з порадами про те, як поводитися під час карантину, введеного для стримування епідемії коронавірусу COVID-19. 

Читайте такожВ Одесі 11 осіб попросили про ізоляцію через можливий коронавірус

Разом з героями Трикутею, Квадриком і Кружком – діти дізнаються, «як озброїтися проти вірусу» легкими кроками.

У матеріалі наголошується, що дитина не повинна торкатися обличчя; має рахувати до 30, коли миє руки з милом; тримати дистанцію з людьми, що мають хворий вигляд; не їсти сиру їжу, а лише приготовану дорослими. За задумом ролика, усе це стане «геройскою суперсилою» у протидії розповсюдження вірусу.

Крім того, рекомендації доступні у формі постеру, який можна роздрукувати та повісити, щоб він щодня міг нагадувати дитині важливі поради.

«В одному ролику ми зібрали всі поради для дітей, якими вони мають керуватися у цей час. Завдання ролику заспокоїти дітей, у час, коли дорослі, можливо, панікують. Ми сподіваємося, що наш маленький мультфільм роз’яснить дітям, як себе поводити під час карантину, та допоможе батькам швидше пояснити важливість подібної поведінки», - наголосила Іванна Найда, генеральний продюсер нішевих каналів 1+1 media.