Ілюстрація REUTERS

Кабінет міністрів України встановив обмеження на ціни авіаквитків на час карантину, запровадженого для запобігання поширенню в країні коронавірусної інфекції.

Читайте такожПонад сотня українців застрягла на Шрі-Ланці – їх не посадили на літак до України

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, присутній ввечері 16 березня на позачерговому засіданні уряду.

«Мінінфраструктури на період проведення заходів, спрямованих на запобігання, виникнення та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS = CoV-2, встановлює граничні тарифи на послуги з авіаційних перевезень пасажирів, які здійснюються авіакомпаніями у міжнародному та внутрішньому сполученні, що надаються громадянам України з метою їх повернення на територію України», - йдеться в тексті постанови, яке оприлюднив депутат.

Як повідомляв УНІАН, 17 березня 2020 року з 00:00 Україна скасувала всі міжнародні регулярні пасажирські рейси – авіа-, залізничні й автобусні. Це обмеження діятиме як мінімум до 3 квітня. Такі безпрецедентні заходи запровадили для недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.