У Києві посилено карантинні обмеження / скріншот

Деякі українські міста сьогодні прокинулися у новій реальності в зв’язку із посиленням карантинних заходів через коронавірус.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Читайте такожРада ввела кримінальну відповідальність за порушення карантинних заходів

Так, у Житомирі відсьогодні громадський транспорт працює в режимі вихідного дня. Житомиряни швидко перелаштувалися до нового режиму й загалом з розумінням поставилися до надзвичайного стану в місті.

На житомирському ринку більшість яток зачинені, але деякі продавці ще намагаються розпродати товар і бідкаються, що заплатили за оренду, а тепер змушені закритися.

Зранку розпочалася позачергова сесія Житомирської міськради, на якій буде прийматися рішення про виділення додаткових 25 млн гривень на боротьбу з коронавірусом.

У Києві тим часом значно побільшало людей, які ходять у масках. Однак поки що уникнути скупчення людей не вдається, зокрема так нині на Центральному залізничному вокзалі. Метрополітен ще працює, припинити його роботу мають сьогодні ближче до вечора.

Працюють також і більшість кав’ярень та кафе біля столичного вокзалу. Зачинений лише ресторан швидкого харчування, замовлення він наразі приймає лише онлайн.

Своєю чергою, у харків’ян немає панічного настрою. У Харкові можна зустріти на вулицях чимало люду, при цьому в масках ходять одиниці.

Влада міста прийняла рішення закрити три ринки, серед яких і один із найбільших в Україні – "Барабашово". Також тут мають зачинитися нічні клуби та магазини, де продають вживаний одяг. Харківське метро наразі ще працює.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram