В Києві грабіжники привласнили партію медичних масок на мільйон гривень / Facebook - Прокуратура міста Києва

Правоохоронці затримали у Києві групу озброєних злочинців, які під загрозою зброї вкрали у підприємців 100 тисяч медичних масок.

Читайте такожЯк пошити медичну маску власноруч: прості способи (відео)

Як повідомила у Facebook прес-служба Прокуратури міста Києва, озброєний напад стався 13 березня.

За словами потерпілих, медичні маски на суму близько 1 млн гривень вони придбали у різних місцях упродовж декількох тижнів та через знайомих вирішили їх реалізувати.

«Під час зустрічі з покупцями та перевантаження товару до їхнього авто, на місце події під’їхав автомобіль, з якого вибігла група чоловіків у спецодягу з предметами схожими на пістолети. Представившись працівниками СБУ та погрожуючи ймовірно зброєю, чоловіки поклали потерпілих на землю, довантажили товар та без будь-яких пояснень роз’їхались в різні напрямки», - йдеться в повідомленні прокуратури.

Правоохоронцям вдалося встановити трьох осіб, причетних до злочину, та затримати їх. Розбійниками виявилися мешканці Києва та Київської області віком від 26 до 42 років, які не мають відношення до правоохоронних органів та вчинили злочин з метою заволодіння дефіцитними масками для їх подальшого перепродажу.

Тривають заходи зі встановлення і затримання інших учасників злочину.

Раніше у Харкові сталася масова бійка через безкоштовні медичні маски, які роздавали для того, щоб люди могли захиститися від смертельного коронавірусу COVID-19.