mil.gov.ua

У Міністерстві оборони України на час карантину створено Центр координації та взаємодії органів влади з військовим командуванням.

Як йдеться у повідомленні Міноборони, про це під час короткої наради з керівниками структурних підрозділів оборонного відомства та Генштабу повідомив перший заступник міністра оборони Іван Руснак.

Читайте такожБойовики гатили на Донбасі із мінометів і гранатометів, поранено українського військового

Відео дня

Зокрема, доручення щодо початку роботи оперативної групи Центру координації та взаємодії державних органів влади з військовим командуванням при Міноборони було підписано за рішенням міністра оборони щодо забезпечення функціонування оборонного відомства в умовах введення карантину на загальнонаціональному рівні, з метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19.

"Призначення групи - організувати взаємодію з силовим блоком та збирати інформацію щодо стану виконання заходів та ситуації у військах, військових вишах, наших організаціях щодо запобігання поширенню коронавірусу, й оперативно інформувати міністра оборони України та начальника Генерального штабу", - заявив Руснак.

При цьому керівникам структурних підрозділів Міноборони та командуванню медичних сил ЗСУ доручено визначити осіб до чергових змін.

Також оперативним черговим Центру визначено організувати збір інформації про стан справ щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та залучення ЗСУ від відповідних чергових служб ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту, Секретаріату Кабінету міністрів та Апарату Ради національної безпеки та оборони України.

"Ми маємо максимально інформувати особовий склад про поточну обстановку. Командири та начальники мають проводити активну роз’яснювальну роботу на місцях. При цьому треба розрізняти фейки та офіційні повідомлення", - зазначив Руснак.