Україна закрила пасажирське авіасполучення / фото УНІАН

Декілька десятків українців хотіли вилетіти з Києва за кордон попри закриття авіаційного простору.

Читайте також"Є українці, які виїжджали з країни": в ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні під час карантину

Як повідомили УНІАН у Відділі комунікацій зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України, у соціальних медіа з’явилася інформація, що Держприкордонслужба не випускає людей, які хочуть вилетіти рейсом до Німеччини.

Відео дня

"Сьогодні декілька десятків громадян України прибули в один з терміналів столичного аеропорту з наміром відлетіти з України. Однак пункт пропуску закритий згідно з рішенням уряду", - заявили прикордонники.

У ДПСУ нагадали, що відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 00.00 17 березня до 3 квітня пункти пропуску через державний кордон тимчасово закриті для міжнародного пасажирського повітряного сполучення. "Виключення може становити тільки здійснення перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій", - підкреслили прикордонники.

Також сказано, що про обмежувальні заходи, які впроваджувала Україна, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, що спричинена коронавірусом SARS-CoV-2, наголошувалося неодноразово.

"В даний час в авіаційних пунктах пропуску Державна прикордонна служба України готова і здійснює оформлення на в’їзд в нашу державу громадян з евакуаційних рейсів, які формуються МЗС та Мінінфраструктури", - зауважили прикордонники.