Військовому пенсіонеру зробили два експрес-тести / facebook.com/Ukrmilitarymedic

Головний військовий клінічний госпіталь запідозрив коронавірус у пенсіонера Міністерства оборони України.

Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

17 березня в Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» звернувся пенсіонер Міноборони. Чоловік розповів, що він контактував зі своїм другом з ГРВІ, при цьому до останнього напередодні приїжджали діти, які живуть за кордоном.

Відео дня

Читайте такожЯк зробити антисептик для рук вдома: прості рецепти (відео)

"Враховуючи зазначене та виявлені симптоми, військовому пенсіонеру зробили два експрес-тести з перевірки на можливе захворювання на гостру респіраторну хворобу, викликану коронавірусом COVID-19, один із яких дав позитивний результат", - йдеться в повідомленні.

Інформація про пацієнта була передана в Київський міський лабораторний центр для встановлення кола можливих контактних осіб.

Пацієнта ізолювали в спеціальному боксі клініки. Для підтвердження попереднього діагнозу у нього взято біологічні проби на захворювання гострою респіраторною хворобою, викликаною коронавірусом COVID-19, які відправлені в Київський міський лабораторний центр. Результати будуть протягом трьох робочих днів.

Стан здоров'я пацієнта задовільний, йому надається симптоматичне лікування. Він перебуває під постійним контролем з дотриманням суворого протиепідемічного режиму.

Як повідомляв УНІАН, 11 березня Кабінет міністрів у зв'язку з поширенням коронавірусу прийняв рішення ввести в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня.

Станом на ранок 18 березня в Україні досі зафіксовано 14 випадків інфекції COVID-19, з яких два – летальних.