Копи також будуть пояснювати підприємцям  причини тимчасової заборони на перевезення / УНІАН

Поліцейські контролюватимуть виконання обмежувальних заходів щодо пасажирських перевезень.

Як повідомили УНІАН в Управлінні комунікації Національної поліції України, про це сьогодні заявив голова Нацполіції Ігор Клименко.

Читайте такожНа Івано-Франківщині померла жінка, у якої підозрюють коронавірус

Відео дня

Він наголосив, що відсьогодні на всій території держави заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. «Окрім того, у трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті і в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, дозволено одночасно перевозити лише до 10 пасажирів. Поширюється заборона до окремого рішення і на перевезення пасажирів залізничним транспортом», - йдеться у повідомленні.

«Тимчасові обмеження триватимуть до 3 квітня і проводяться виключно для того, аби попередити поширення небезпечної недуги. Поліцейські контролюватимуть виконання цих норм. При цьому наголошую: наше основне завдання - роз’яснити людям необхідність чіткого дотримання запроваджених алгоритмів. Ми працюватимемо не для того, щоби покарати, а для того - щоби попередити. Однак у випадку виявлення порушень діятимемо, як того вимагає закон», - зазначив Клименко.

За його словами, всі поліцейські, які несуть службу на вулицях міст і сіл, будуть проводити інформаційну роботу, а відтак закликав керівників профільних підприємств і підприємців, які надають послуги пасажирських перевезень, із розумінням поставитися до тимчасових заборон.

Клименко також повідомив, що у Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Києві та Київській області створені спеціальні мобільні групи, які перевірятимуть, як надаються послуги пасажирських перевезень. В усіх інших регіонах цю роботу проводитимуть працівники патрульної поліції. Чергуватимуть наряди поліції і поблизу авто- та залізничних вокзалів.