В Україні запрацювали контрольно-перевірочні пункти / facebook.com/MVS.LVIV

Працівники Національної поліції за добу склали 32 адміністративні протоколи на порушників правил карантину в Україні.

Про це заявив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, повідомляє прес-служба відомства.

Читайте такожУ Маріуполі, де виявлено коронавірус, почали дезинфікувати вулиці хлорним розчином (відео)Разом із військовослужбовцями Національної гвардії та працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій поліцейські продовжують превентивні заходи та охорону публічної безпеки для протидії поширенню захворювань на коронавірусну інфекцію.

Відео дня

«Національна поліція працює у посиленому режимі. Щодобово заступає більше 15 тисяч поліцейських для забезпечення карантинних заходів. Також створені мобільні групи, у тому числі зі співробітниками Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії України. Крім забезпечення карантинних заходів, ми виконуємо свою повсякденну роботу, реагуємо на заяви та повідомлення громадян», – сказав Фацевич.

За його словами, розпочали роботу контрольно-перевірочні пункти, на яких, зокрема будуть перевіряти стан здоров’я громадян. Також поліцейські контролюватимуть виконання перевізниками та суб’єктами господарювання обмежень, встановлених Кабінетом міністрів.

«Пріоритетом поліції зараз є профілактичні заходи, ми проводимо роз’яснювальну роботу, особливо з тими суб’єктами господарювання, хто надає послуги пасажирських перевезень. Однак уже на території держави складено 32 адміністративні протоколи, зокрема найбільше – у Донецькій області», - заявив заступник голови Нацполіції.

Поліцейські складають на правопорушників адміністративні протоколи за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП: 10 – у Донецькій області, 7 – у місті Києві, 6 – у Херсонській, 3 – у Київській, по 2 – у Полтавській та Чернігівській, по одному – в Одеській та Чернівецькій областях.

Ситуаційні центри Нацполіції та всіх територіальних підрозділів працюють у цілодобовому режимі.

Як повідомляв УНІАН, в Україні на даний час зафіксовано 16 випадків коронавірусної інфекції, з них два – смертельні. В країні оголошено загальнонаціональний карантин, який триватиме до 3 квітня.