Ілюстрація / REUTERS

Міністерство цифрової трансформації наступного тижня запустить безкоштовний онлайн-курс для вчителів і викладачів про організацію дистанційного навчання під час карантину.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

Читайте такожШколи через карантин можуть перейти на дистанційне навчання: нардеп розкрила деталі

Відео дня

«Наступного тижня буде доступний безкоштовний курс для вчителів і викладачів про організацію дистанційного навчання з різними рішеннями на порталі «Дія.Цифрова освіта», - сказано в повідомленні.

Онлайн-курс буде доступний на інтернет-порталі для розміщення освітніх матеріалів із навчання громадян цифровим навичкам «Дія.Цифрова освіта».

Як повідомляв УНІАН, 13 березня Міністерство цифрової трансформації запустило на порталі «Дія.Цифрова освіта» сайт для амбасадорів цифрової освіти (фізичних і юридичних осіб, які навчають цифровим навичкам на цьому порталі), на якому можна буде розміщувати освітні програми для покращення цифрових навичок громадян.

Також Мінцифри хоче скоротити строки академічної підготовки IT-фахівців із нинішніх чотирьох до двох років, оскільки існуюча система підготовки не відповідає вимогам розвитку сучасних технологій.