У штабі розповіли про карантин на Донбасі / фото facebook.com/pressjfo.news

Серед військовослужбовців Об’єднаних сил інфікованих коронавірусом не зареєстровано.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Читайте такожВ разі завершення карантину 3 квітня дати кінця навчального року не зміняться – МОН

Відео дня

Зазначається, що у військах постійно виконуються режимно-ізоляційні заходи, такі як обмеження переміщення особового складу, скасування масових заходів, відпусток, температурний контроль тіла на вході до військової частини тощо.

Також регулярно проводиться профілактична дезінфекція приміщень, місць загального користування та пунктів харчування.

"На усіх шести контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) в районі ведення операції Об’єднаних сил проводиться температурний контроль осіб, які прибувають з тимчасово окупованої території України. На сьогодні серед військовослужбовців Об’єднаних сил випадків COVID-19 не зареєстровано. У військових підрозділах та серед цивільного населення проводиться роз’яснювальна робота про заходи перестороги та толерантного ставлення до хворих на COVID-19 або осіб з підозрою на захворювання", - наголосили у штабі ООС.

Також повідомляється, що для забезпечення протиепідемічного режиму у підрозділи Об’єднаних сил організовано постачання медичних масок, захисного одягу, обладнання та засобів для дезінфекції, лікарських засобів, швидких лабораторних тестів для діагностики COVID-19, а також медичної апаратури та приладів для інтенсивної терапії.

Зокрема, передано 16 тисяч медичних масок. Найближчим часом очікується надходження допомоги і від благодійних організацій.

"Варто зазначити, що на сьогодні у складі Об’єднаних сил є 4 військових мобільних госпіталі, де підготовлено до прийому контактних осіб ізолятори загальною місткістю до 200 ліжок. Наразі в Маріуполі додатково розгортаються 35 ліжок в інфекційних боксах військового мобільного госпіталю на випадок масового надходження хворих на коронавірус. Для проведення інтенсивної терапії у військових мобільних госпіталях є 24 апарати штучної вентиляції легень. В мобільних госпіталях кожних два тижні проводяться навчання щодо роботи у випадку виявлення COVID-19. Тренування проходять всі, хто може буде причетним до транспортування, ізоляції, приймання та лікування хворих. Це, зокрема, медичний персонал госпіталів, військових частин, водії санітарного транспорту, екіпажі вертольотів", - повідомили в штабі.