Карантин може бути подовжений / УНІАН

Запроваджений карантин в Україні до 3 квітня через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 може бути подовжений. На це буде впливати епідеміологічна ситуація в нашій державі, а також в країнах ЄС.

Про це заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко під час виступу на ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Ми готуємось і розглядаємо можливий варіант подовження карантину. Це не буде секретом. Якщо буде відбуватися таке ж продовження зростання, карантин буде 100% подовжений", - сказав Ляшко.

Відео дня

Читайте такожКомендантська година і обмеження свободи пересування: у МВС назвали "ефективні заходи" для боротьби з коронавірусом

Він уточнив, що наразі країна лише перебудовується, а люди звикають жити за новими правилами. Однак запроваджені урядом обмеження будуть дієві лише, у разі їхнього дотримання. У протилежному випадку, головний санітарний лікар країни допускає, впровадження жорсткіших карантинних заходів.

"І я б не сказав, що ми вже аж так живемо за новими правилами. Ми тільки починаємо впроваджувати карантин. Можливо, він ще буде більш жорсткіший у подальшому. І знову ж таки, випадки реєстрації на території нашої країні. Так, є внутрішньокраїнне поширення. Тому нам треба мобілізуватися, щоб отримати результат від всіх заходів, які ми впроваджуємо", - підсумував Ляшко.