Нацгвардія охороняє Олександрівську лікарню Києва / фото УНІАН

Інфекційне відділення Олександрівської лікарні у Києві, куди шпиталізують пацієнтів з підозрою на коронавірус, охороняють військовослужбовці Національної гвардії України.

Про це повідомила лікар-інфекціоніст, член оперативного штабу із запобігання поширенню короновірусу Ольга Голубовська в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"На вихідні були невимовні події, коли здорові люди ломилися в інфекційне відділення, щоб протестуватися на коронавірус. Зараз в Олександрівській лікарні чергує Нацгвардія, тому відділення вже працює спокійніше", - зазначила вона.

За словами лікарки, "всіх протестувати неможливо".

Читайте такожУ КМДА повідомили про плани ввести в Києві режим надзвичайної ситуації

"Всіх протестувати неможливо, це ніхто не може собі дозволити, навіть система охорони здоров'я США. Але, звичайно, у нас буде розширення доступу до тестування", - уточнила Голубовська.

Лікарка додала, що зараз МОЗ готує протоколи лікування COVID-19. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

Як повідомляв УНІАН, в Україні станом на ранок 20 березня зафіксовано 26 випадків коронавірусної інфекції, з них три — смертельні.