В Одесі скасують безкоштовний проїзд для пільговиків / фото УНІАН

З понеділка, 23 березня, в Одесі скасовують безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій пасажирів у громадському транспорті.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив віце-мер Одеси Павло Вугельман.

Він зазначив, що відповідне рішення ухвалено сьогодні за підсумками спільної наради об'єднаних штабів, до яких входять чиновники, правоохоронці, громадські працівники.

«Громадський транспорт продовжує працювати, але з понеділка скасовується пільга на проїзд для всіх категорій громадян», - сказав Вугельман, акцентувавши, що даний захід вживається тільки на час дії карантину.

Читайте такожУ Львові скасували пільговий проїзд у громадському транспорті (відео)

Він також зазначив, що під час наради визначено пріоритети в заходах, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу. Це, в першу чергу, відповідне забезпечення двох основних госпітальних баз регіону - Одеської міської інфекційної клінічної лікарні та Одеської обласної клінічної лікарні (обидві знаходяться в Одесі).

Крім того, в пріоритетах - забезпечення засобами захисту (масками, окулярами тощо) співробітників поліції і ДСНС, військовослужбовців, громадських діячів, також - закупівля експрес-тестів тощо.

За словами Вугельмана, поки в Одесі хворих коронавірусною інфекцією немає, з підозрою на цю хворобу в інфекційній лікарні перебувають 13 осіб.

Як повідомляв УНІАН, у Міністерстві охорони здоров'я повідомили про 47 випадків коронавірусу, які на 9 годину вечора 21 березня зафіксовані в Україні.