Ілюстрація / REUTERS

На столичний залізничний вокзал прибув потяг "чотирьох столиць" з евакуйованими через спалах коронавірусу з Латвії українцями.

Як пише ТСН, з потяга кілька годин нікого не випускали через те, що майже у кожному вагоні є люди, у яких висока температура.

Потяг прямував з Риги, а також минав литовський Вільнюс та білоруський Мінськ. 

Відео дня

За даними департаменту охорони здоров'я КМДА, двоє пасажирів після прибуття звернулися до медиків. У них виявили підвищену температуру та симптоми респіраторного захворювання і згодом шпиталізували до лікарні.

Через кілька годин людей таки випустили з потяга і відпустили додому. Їм рекомендовано побути 14 днів на самоізоляції. Якщо ж у них виникнуть симптоми хвороби - звертатися до медиків.

Читайте такожУ Києві повідомили про ще чотирьох хворих на коронавірус: хто ці люди

Як повідомили в МОЗ, у пасажирів потяга, який евакуював українців з Латвії, коронавірусу не виявлено. Всі пасажири пройшли температурний скринінг.  У 5 людей було встановлено підозру на COVID-19. Їм провели швидкі тести на коронавірусну інфекцію. На час їх виконання потяг лишався на санітарній зупинці. 

"Результати швидких тестів на COVID-19 у всіх 5 пасажирів негативні, тобто коронавірусної інфекції не виявлено. Всі евакуйовані підписали обов’язкову інформовану згоду на самоізоляцію, за ними буде вестися медико-санітарний нагляд", - йдеться у повідомленні МОЗ.

Ілюстрація / REUTERS

Потяг кілька годин залишався на санітарній зупинці, адже фахівці очікували на результати тестів. 

Читайте також: