Глава МЗС анонсував нові повернення українців / УНІАН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що в Україну хочуть повернутися ще близько 20 тисяч українських громадян.

Про це Кулеба сказав в ефірі телеканалу "Україна".

Глава МЗС заявив, що він від самого початку виступав за повернення українців з-за кордону, але водночас він вважає, що необхідно забезпечувати максимально жорсткий контроль для тих, хто повертається, аби уникати поширення інфекції.

Відео дня

"Очевидно, що при такому масиві людей, які повертаються до України, що називається "хтось проскакував", але ці випадки з'ясовані", - сказав Кулеба і додав, що ситуація контрольована.

Також він сказав, що за кордоном ще 20 тис. українців виявили бажання повернутися до України і поінформували про це консульства та посольства України.

Читайте такожДо України з Польщі потягом повернулися ще 600 громадян: на самопочуття ніхто не скаржився (фото)

"Тепер логістика їхнього повернення буде суттєво ускладнена, і не лише, я хочу наголосити, через те рішення, яке було озвучене (про закриття кордону для регулярного сполучення будь-яких пасажирських перевезень з 27 березня - УНІАН), але і також через те, що дуже багато країн у світі згортають авіасполучення, і тому дуже проблемно дістатися, наприклад, з Латинської Америки або з островів в Тихому океані", - додав міністр.

Як повідомляв УНІАН, за останніми даними в Україну повернулися понад 78 тис. українців.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.