Ніхто з медпрацівників не допоміг транспортувати тіло померлого / Фото Johana Lizet via flickr.com

На Тернопільщині тіло померлого від коронавірусу чоловіка просто видали родичам, при цьому не попередивши, як правильно його поховати. 

Читайте такожКоронавірус в Україні та світі: найважливіше за 27 березня

Донька 68-річного пенсіонера Ольга Тутова, яка приїхала разом з чоловіком забрати тіло батька з інфекційної лікарні розповіла як усе відбувалося, передає ОВІД.

Відео дня

“Нам видали батька в чорному пакеті. Тато був важкий, підняти не можливо було самому. І ось цей пакет просто тягнувся по землі. Сам чоловік мій це робив руками і тягнув. Пакет чорний обірвався в руках. Це було щось страшне. Ніхто не вийшов навіть в труну поставити”, – розповідає Ольга Тутова.

Жінка додала, що чорний пакет з батьком ледве поклали в труну. А от підняти її, щоб занести в машину – не змогли.

“Вона була дужа важка. Ми просили допомоги — ніхто не реагував. Ми ту труну тягнемо, дошки розсипаються, бо це був асфальт. До нас вийшли на поміч лише після того, як ми подзвонили до головного лікаря інфекційної лікарні. Вийшов чоловік повністю одягнутий в захисний костюм, і почав дорікати нам, що не ми (родичі) маємо цим займатися, а санепідемслужба”, – додає пані Ольга.

Труну з тілом чоловіка тягнули по асфальту / Фото: ОВІД

Донька померлого разом з чоловіком транспортували тіло померлого батька до рідного села власним бусом. Після того як труну винесли, машину продезінфікували як могли самотужки.

Як повідомляється, поховали 68-річного чоловіка того ж дня у селі Ковалівка. Через те, що ніхто з односельчан не захотів допомогти, то могилу копали зять, сільський голова Ковалівки, міський голова Монастириської і його заступник.

Як повідомляв УНІАН, в Україні вже зафіксовано 196 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Читайте також: