В Україні створено 567 медичних бригад, які будуть виїжджати для проведення тесту на коронавірус / фото УНІАН

Міністерство охорони здоров'я України закликає громадян повідомляти на гарячу лінію, якщо їм відмовляють у тестуванні на коронавірус COVID-19 .

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.

"Ми отримуємо повідомлення від населення про те, що їм відмовляють у проведенні тестування. Я хочу звернутися до всіх медиків та громадян, які мають підстави для проведення тестування... Про кожну відмову в тестуванні, будь ласка, повідомляйте на гарячу лінію. Ми на національному та регіональному рівні зі спеціалістами будемо розглядати кожне таке звернення, щоб максимально забезпечити проведення тестувань всім, хто підпадає під алгоритм тестування", - заявив Ляшко.

Читайте такожКабмін посилює карантинні заходи через коронавірус

Він також нагадав, що створено 567 медичних бригад, які будуть виїжджати для проведення тесту на коронавірус.

"Моїм розпорядженням як голови з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було дано доручення створити мобільні бригади. В кожній області, в кожному районі мобільні бригади створені для того, щоб забирати зразки для проведення тестування у вірусологічних лабораторіях методом ПЛР. Наразі таких бригад створено вже 567. Це саме ті бригади, які будуть виїжджати на місце дислокації пацієнта і забирати зразки. А потім логістичними шляхами передавати їх у лабораторії, які будуть проводити дослідження. Система організована, алгоритми працюють", - заявив Ляшко.

Як повідомляв УНІАН, станом на 10:00 30 березня в Україні зафіксовано 480 лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом.

Читайте також: