Препаратами будуть забезпечені всі, хто того потребує / ua.depositphotos.com

Препаратами для лікування коронавірусної хвороби будуть забезпечені всі, хто цього потребує.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу.

"Доказової бази щодо специфічної терапії коронавірусної хвороби ВООЗ поки що не оприлюднила. У той же час, є локальні протоколи, протоколи певних країн, які передбачають застосування препаратів, які мають доказову базу, для лікування... Наприклад, проти малярії, ревматоїдного артриту, проти ВІЛ-інфекції. Саме комбінація цих препаратів у певних клінічних станах може бути допущена для лікування коронавірусної хвороби", - зауважив він.

Відео дня

Читайте також"Дуже дорогі медпрепарати": учений розповів про складнощі в лікуванні хворих коронавірусом

За словами Ляшка, всі дози препаратів, клінічні показники найближчім часом будуть у наказі МОЗ, який дозволить використовувати зазначені препарати.

"Ці всі схеми лікування розглядає спеціально створена експертна група..., які зроблять єдину позицію в Україні для того, щоб ми могли всі використовувати ці препарати на територрії України. Ми сьогодні працюємо з усіма виробниками зазначених препаратів. Я думаю, як тільки ми їх введемо до тимчасових протоколів лікування, препаратами будуть забезпечені всі, хто того потребує", - уточнив Ляшко.

Як повідомляв УНІАН, станом на 10:00 1 квітня в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 летальних, 10 пацієнтів одужали. За добу було зафіксовано 120 нових випадків.

Читайте також: