Ілюстрація / REUTERS

4 квітня в столичному гідропарку людей морально готували до посилення заборон через карантин, їх просять, попереджають, лякають штрафами та вмовляють із квадрокоптера.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Читайте такожЗа кордоном збільшилася кількість інфікованих коронавірусом українців

«Три тижні сиділи вдома і діти з глузду з'їхали й ми теж, трохи дихаємо в масках», - каже жінка на прогулянці.

Рятувальник Василь Брігинець, зазвичай розмовляє мало, бо його робота - допомагати людям під час катастроф та лих, але сьогодні він вмовляє та благає, якщо не піти додому, то бодай вдягнути маски. «Деякі вдягають засоби захисту, інші не реагують, наче нічо не було», - каже рятувальник.

У цьому популярному серед киян місці відпочинку сьогодні спільне патрулювання – окрім  аварійно-рятувальної служби, ще нацгвардія, поліція, муніципальна варта та патрульні. Завдання просто попереджувати про небезпеку.

Правоохоронці записали аудіоповідомлення і воно тепер лунатиме над столицею з квадрокоптера.  Звук з дрону чутно на 30 метрів, представники аеропідтримки національної поліції впевнені, що знайдуть всіх порушників.

Дрон літає над спортивним майданчиком – тут його ігнорують.  Тож на допомогу техніці йдуть силовики. Але спортсмен Руслан переконує, що покинути тренування небезпечно для здоров'я. «Це не той вид спорту, який можна покинути, це різкий спад», – каже чоловік.

Зустріч спортсменів та поліції закінчується попередженням – карати будуть вже з понеділка.