Супрун заявила, що «Протефлазід» - відвертий фуфломіцин і не лікує коронавірус / фото УНІАН

Коронавірус в Україні пропонують лікувати противірусним препаратом вітчизняного фармвиробника під назвою "Протефлазід".

Уляна Супрун переконана, що подібні ліки не зможуть надати ефективну допомогу і пояснила, чому. Про це повідомляє «РБК-Україна».

Читайте такожВ Україні різко зросла кількість інфікованих коронавірусом, жертв вже 52

За словами колишньої глави МОЗ, керівники певних наукових установ намагаються фактично «впарити» дані ліки як нібито порятунок від COVID-19. Також медик у своєму Facebook звинуватила Національну академію медичних наук України в занятті лженаукою.

Супрун розповіла, що в мережі сплив лист президента НАМНУ Віталія Цимбалюка до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням звернути увагу «на відвертий фуфломіцин» для профілактики та лікування коронавірусу.

Препарат «Протефлазід» екс-чиновник назвала сумішшю трав, розчинених у спирті.

«Ці «ліки» не включені до жодних міжнародних протоколів, не мають доказової ефективності, не дослідили в реальних наукових дослідженнях, а в основному у тих, які оплачували виробники цього диво-препарату», - йдеться у публікації.

Супрун стверджує, що в складні для країни й всього світу часи «такі «ноу-хау» "впарюють" керівники наукових установ, які існують на чималі кошти платників податків, і десятиліттями наживаються на імітації наукової діяльності».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram