Ілюстрація / REUTERS

У Хмельницькому готуються провести масові експрес-тести і тести ПЛР методом з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Як повідомляє УНІАН, про це сьогодні зазначив міський голова Олександр Симчишин під час скайп-брифінгу з журналістами.

За його словами, місто закупить 300 ПЛР-тестів (середня вартість одного становить близько 650 грн – УНІАН), які використає для перевірки стану здоров’я медиків, котрі працюють у мобільних бригадах, амбулаторіях сімейної медицини та лікарів, котрі контактують з хворими на пневмонію.

Відео дня

Читайте також"Без температури і кашлю": лікарка повідомила про "абсолютно нетиповий" випадок коронавірусу в Україні

"Крім цього, міська інфекційна лікарня має 1099 експрес-тестів для виявлення COVID-19. Приблизно половину з них використаємо для тестування всіх кондукторів, соціальних працівників, котрі займаються розвезенням продуктових наборів та священників. Що стосується церковнослужителів, то їх точну кількість має подати духовна рада. Думаю, що це буде не більше 100 осіб", - наголосив мер.

На 8 квітня на території Хмельницької області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 15 осіб, у тому числі у двоє медпрацівників та в однієї дитини. Дитина проживає в Шепетівському районі і перебуває на амбулаторному лікуванні.

Із 15 осіб хворих госпіталізовано 9 осіб.

Читайте також: