Карантин буде продовжений до початку травня / фото УНІАН

Кабінет міністрів України та місцева влада планують підготувати нові соціальні стандарти життя після жорстких карантинних заходів, зокрема розробити нові транспортні норми, норми соціальної дистанції, перебування у закритих приміщеннях та закладах.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій та міськими головами, повідомляє прес-служба уряду.

«Постановою уряду визначено, що карантин діє до 24 квітня. Скоріш за все він буде продовжений до початку травня. І лише тоді ми зможемо скасувати частину обмежень. Водночас, ми розуміємо, що хвороба швидко не відступить. Тому маємо підготувати нові соціальні стандарти життя після жорстких карантинних заходів: розробити нові транспортні норми, норми соціальної дистанції, перебування у закритих приміщеннях та закладах. На це у нас є небагато часу. І дуже важливо працювати разом», – наголосив Шмигаль.

Читайте такожУряд не планує послаблювати карантинні заходи

Він також зазначив, що «спільними зусиллями влади вдалося максимально знизити навантаження на медичну систему і врятувати десятки тисяч життів».

«Нам необхідно максимально координувати зусилля і, враховуючи світовий досвід, переходити до локальних карантинів у разі нових спалахів хвороби», – підкреслив прем’єр.

Він також закликав міських голів продовжувати й надалі працювати спільно задля добробуту співгромадян: «Ми розробляємо окрему програму по створенню робочих місць, і тут потрібна ваша допомога. Від вас ми чекаємо список, працівники яких робітничих професій та в якій кількості вам потрібні. Це буде ваша заявка на робочі руки».