Також Кличко прокоментував інформацію кількох ЗМІ про пік захворюваності в Києві 24 квітня УНІАН

Влада Києва після Великодніх свят готова розглянути питання про послаблення карантинних заходів, якщо кількість хворих на коронавірус почне зменшуватись.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Україна-24».

За його словами, наразі столична влада розробляє програму поступового виходу з режиму суворих обмежень.

Читайте такожВихідні на Великдень 2020: скільки днів будуть відпочивати українці

«Втілення цього плану напряму залежатиме від того, якою буде кількість хворих після Великодня. Наше головне завдання - не допустити спалаху захворювання. І ми робимо все можливе, аби зупинити розповсюдження вірусу», - зазначив міський голова.

За словами Кличка, якщо кількість хворих через тиждень після Великодніх свят знижуватиметься, влада столиці розглядатиме питання про послаблення обмежувальних заходів. Якщо ж кількість інфікованих буде зростати - обмеження можуть посилити.

Також Кличко прокоментував інформацію кількох ЗМІ про те, що пік захворюваності в столиці очікують на 24 квітня.

«Я спілкувався з багатьма епідеміологами, в тому числі і з директором відомого в світі Інституту імені Роберта Коха. І я просив прорахувати, коли Україна та, зокрема, Київ може досягти піку захворюваності. Так от, він сказав, що в нього немає відповіді на це питання. І наголосив, що головне, на його думку, - ми зможемо пройти так званий пік розповсюдження хвороби без колапсу медичної системи, якщо будемо дотримуватися запроваджених правил», - підкреслив Кличко.