Герметична капсула / фото Полтавської ОДА

Кременчуцькі підприємці виготовили першу герметичну капсулу для транспортування хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Читайте також"Буде продовжуватися": соціолог спрогнозував темпи поширення коронавірусу в Україні

Про це УНІАН повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

За його словами, першу герметичну капсулу для транспортування хворих на COVID-19 виготовила кременчуцька компанія «Креатив-агромаш», що займається виробництвом силосів та резервуарів для зберігання різних речовин.

Керівник робіт Юрій Андрієвський розповів УНІАН, що капсула важить 16 кг, виготовлена з герметичного матеріалу, має маску, прибори для подачі кисню, компресор і фільтри для знезараження повітря. Також в ізолятор вмонтовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити будь-які маніпуляції без контакту з хворим.

Працівники центру екстреної медицини мали змогу транспортувати уявного хворого в капсулі, фіксували транспортний ізолятор у «швидкій» та подавали в нього кисень.

«Минуло всього 7 днів від ідеї про створення транспортного ізолятору до його появи. Після тестування перший експериментальний зразок направили на доопрацювання і згодом повернуть у Полтаву», - повідомив керівник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов.

Читайте також:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram