REUTERS

У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що за кордоном від коронавірусу вже померли семеро українців.

Про це йдеться в оперативній інформації МЗС щодо коронавірусу станом на 21:00 17 квітня.

Впродовж п'ятниці, 17 квітня, за кордоном помер ще один громадянин України, проте стать і країна, де перебувала ця особа, не повідомляється. Таким чином кількість померлих українців за кордоном зросла до 7 осіб. Раніше четверо українців померло в Італії, і по одному - у Франції і США.

Відео дня

Читайте також65 інфікованих за добу: у Києві вже 770 підтверджених випадків захворювання на COVID-19

При цьому, наразі 151 українець лікується від ускладнень, спричинених коронавірусом. Найбільше в Італії - 121. Крім того, у Чехії - 6, в Іспанії - 5, у Німеччині - 4, в Австрії - 3, у США - 2, у Швеції, Таїланді, Сербії, на Сейшельських островах, у Російській Федерації, ОАЕ, Нідерландах, Нігерії, Португалії, на Мальті - по одному.

Наразі вилікувалися за кордоном 49 українців. Зокрема, у Греції одужали 22 українці, у Польщі - 6, у Японії та Домініканській Республіці - по 4, у Італії та Нігерії - по два, у Бельгії, Великій Британії, ОАЕ, Португалії, Таїланді, Німеччині, Швеції, Швейцарії та Єгипті - по одному.

Усього 16 тис. 229 українців звернулися по допомогу до закордонних дипломатичних установ України в рамках системи "Захист".