Ілюстрація / REUTERS

В Одеській області 9 дітей інфіковані COVID-19.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу повідомив головний санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров.

«З 146 випадків, 9 - це діти», - сказав він.

Відео дня

Читайте такожНа Одещині коронавірусом заразилися 19 медиків

За його словами, випадки зараження неповнолітніх зареєстровані в Одесі та місті Ізмаїл - по 3 випадки, в місті Южний, Білгород-Дністровському і Подільському районі - по одному випадку.

Як уточнив Гончаров, серед цих підтверджених діагнозів, два нових - в Одеській дитячій лікарні №2, де виявлено захворювання у дітей, хворих на пневмонію.

Наразі госпіталізацію до цієї медустанови призупинили, вже обстежено 19 контактних дітей, продовжують обстежувати медиків.

Гончаров константував, що поширення інфекції в регіоні з минулого тижня збільшилася з 16 адміністративних територій до 20.

З 146 хворих лише 16 осіб були в країнах з неблагополучною епідситуацією, решта заразилися, не виїжджаючи за межі України.

У регіоні виявлено 11 сімейних вогнищ інфікування.

Як зазначила в. о. директора департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захар‘єва, в регіоні одужали 4 людини. Це двоє малолітніх дітей у місті Ізмаїлі, житель Одеси і жінка з Сарати, яка проходила курс лікування в Ізмаїльській лікарні.

Як повідомляв УНІАН, станом на ранок 21 квітня, в Одеському регіоні коронавірусом інфіковано 146 осіб.