"Очікуємо рішення": жодного пункту пропуску прикордонники ще не закрили

Найближчим часом уряд обмежить кількість діючих пунктів пропуску на кордоні.

На даний час жодного пункту пропуску на українському кордоні через коронавірус не закрито.

Читайте такожУкраїна розгляне обмеження польотів до Німеччини та Франції Про це в коментарі УНІАН повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Він зауважив, що рішення щодо зміни в роботі контрольних пунктів в'їзду-виїзду або про тимчасові обмеження їх роботи може ухвалювати виключно уряд: «Це має бути документ з переліком таких пунктів пропуску».

За словами Демченка, нині Держприкордослужбою спільно з іншими структурами вже напрацьовано пропозиції щодо такого переліку, їх направлено на розгляд уряду.

«Очікуємо прийняття рішення», – сказав речник відомства.

На уточнення, чи сьогодні всі пункти пропуску ще працюють, Демченко повідомив: «На даний час змін в роботі пунктів пропуску немає».

Як повідомляв УНІАН, в Україні планують закрити близько 70% пунктів пропуску. В уряді зазначають, що скорочення пунктів пропуску обумовлено необхідністю посилення епідеміологічного контролю.

Як повідомляв УНІАН, 11 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на брифінгу за підсумками засідання Кабінету міністрів повідомив, що з 12 березня з 219 пунктів пропуску на кордоні працюватимуть лише 49.

Уряд затвердив обмежувальні заходи через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, у тому числі з 12 березня на три тижні введено карантин в навчальних закладах.

Кабмін запропонував ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб, але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, але без глядачів.

Ухвалено рішення виділити 100 мільйонів гривень на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, для виконання цього рішення, до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Крім того, вирішено закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.