Рішення прийнято без обговорення / фото УНІАН

Кабінет міністрів схвалив проект закону, яким передбачено збільшення обсягу безкоштовної соціальної реклами, спрямованої на запобігання поширенню коронавірусу в Україні.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідний законопроект "Про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві положення" закону України "Про рекламу" щодо соціальної реклами, спрямованої на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби CОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" прийнято на засіданні уряду.

Читайте такожУкраїна очікує прибуття вакцини Pfizer від COVID-19 найближчими тижнями

Документом передбачається, що його дія розповсюджується на період карантину.

Рішення схвалено без обговорення.

Вакцинація в Україні: що відомо

  • 24 лютого в Україні розпочалася кампанія з вакцинації. Під час першого етапу щеплення отримують медики, які працюють з хворими на COVID-19, бригади швидкої допомоги, співробітники лабораторій, які тестують на COVID-19, мешканці та персонал будинків для людей поважного віку, військовослужбовці в районі проведення ООС.
  • МОЗ внесло зміни в національний план вакцинації, щоб публічні особи могли зробити щеплення від COVID-19 поза чергою для популяризації вакцинальної кампанії.
  • Наразі в Україні вакцинацію проводять вакциною CoviShield (AstraZeneca), виробленою в Індії в Інституті сироватки крові за ліцензією.
  • Для повної імунізації людина повинна отримати дві дози з інтервалом у 28 днів.