Фото УНІАНФото Установа перевели в режим обсервації / УНІАН

В Одесі в дитячому будинку «Перлина» виявлено спалах COVID-19.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомила директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

За її словами, після того, як захворів один із співробітників «Перлини», в установі провели обстеження всіх дітей та працівників. В цілому зроблено близько 70 тестів.

«Встановлено, що носіями вірусу є 15 дітей і двоє дорослих. Усі почуваються задовільно і симптомів респіраторного захворювання не мають», - сказала Буйневич.

Читайте такожВ Одесі обмежили роботу розважальних закладів через COVID-19

Проте, за її словами, сьогодні прийнято рішення про ізоляцію тих, у кого виявлено коронавірус. Крім того, уся установа переходить в режим обсервації - працюватиме в закритому режимі. За словами керівника департаменту, дітей та дорослих забезпечать усім необхідним - насамперед медичним обстеженням, а також продуктами харчування, засобами гігієни тощо.

Як повідомили в мерії міста, за інформацією Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України, станом на ранок 16 липня в Одеській області лабораторно підтверджено 2378 випадків COVID-19. З них 591 осіб - жителі Одеси.

За останню добу в регіоні зареєстровано 63 нових випадки захворювання, з них 30 - в одеситів, 33 - у жителів районів області.

Зараз на стаціонарному лікуванні в міській клінічній інфекційній лікарні перебувають 92 пацієнти з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19, усі жителі Одеси. Вісім людей - у важкому стані без необхідності кисневої підтримки, двоє - отримують дихальну СИПАП-терапію без використання апаратів ШВЛ. Також 82 пацієнти - в стані середньої тяжкості.

Читайте такожУ Одесі планують з 1 вересня почати навчання в школах у звичайному режимі

Наразі на лікуванні перебувають 19 дітей із позитивним тестом на COVID-19 - п'ятеро в інфекційній лікарні і 14 на амбулаторному лікуванні.

У мерії додали, що 14 липня в реанімаційному відділенні зазначеної лікарні померла 55-річна жінка, у якої був позитивний результат ПЛР-тесту і ускладнення, викликані важким супутнім захворюванням.

В цілому, в регіоні станом на ранок 14 липня зафіксовано 32 смерті від коронавірусу.