У Північній Кароліні та Колорадо зачинили два центри вакцинації проти COVID-19 / фото REUTERS

У США два центри вакцинації тимчасово зачинили через те, що кілька десятків жителів країни відчули несприятливі наслідки після щеплення проти COVID-19 вакциною Johnson & Johnson.

Зокрема, у штаті Північна Кароліна вакцинацію припинили через те, що побічні реакції спостерігалися у 18 осіб, повідомляє ТСН з посиланням на Wall Street Journal.

Читайте такожЗавод у США зупинив виробництво вакцини AstraZeneca через помилкуЧотирьох людей відправили до місцевих лікарень для обстеження. До припинення діяльності центру щеплення отримали понад 2,3 тис. осіб.

Відео дня

Влада округу заявляє, що рішення ухвалили заради безпеки після консультацій з Johnson & Johnson. У компанії кажуть, що ретельно розглядають будь-які повідомлення про небажані наслідки в людей, які зробили щеплення їх вакциною.

Ще один центр масової вакцинації зачинили у штаті Колорадо. Там побічні реакції виникли в 11 осіб. Двох людей доправили до найближчої лікарні.

Серед побічних реакцій на вакцину від Johnson & Johnson називають нудоту і запаморочення.

Вакцинація у США

  • У Сполучених Штатах для вакцинації проти COVID-19 використовують  вакцини Moderna, BioNTech/Pfizer та Johnson & Johnson. Препарат BioNTech/Pfizer дозволений для вакцинації людей старше 16 років, інші можуть бути використані лише для людей старше 18 років.
  • Близько 66 млн осіб у США вже повністю зробили щеплення проти коронавірусу. Близько 112 млн людей - отримали першу дозу тих вакцин, які вимагають введення двох доз препарату.
  • Раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я рекомендували до застосування однодозову вакцину проти COVID-19 компанії Johnson & Johnson.
  • Вакцина Johnson & Johnson є першою включеної до списку ВООЗ вакциною з однодозовим режимом введення.