Ілюстрація / REUTERS

Міністерство культури та інформаційної політики оцінює втрати імпорту та експорту туристичних послуг в Україні від пандемії коронавірусу в 1,5 млрд дол.

Про це заявила в.о. міністра Світлана Фоменко під час інвестиційного онлайн-форуму «TAVRIAN ONLINE HORIZONS», повідомляє урядовий портал.

За її словами, Міністерство культури та інформаційної політики разом з профільним комітетом Верховної Ради розробили законопроект №3377, який покликаний врятувати туристичні фірми України від масового розорення.

Відео дня

Серед іншого цей законопроект пропонує скасувати туристичний збір до кінця 2020 року, запрорвадити податкові пільги на оплату оренди та землю державної та комунальної власності, а також звільнити операції з надання туристичних послуг від сплати податку на додану вартість, податку на прибуток та ЄСВ, земельного податку та податку на нежитлову нерухомість.

Читайте такожЕксперти розповіли, як коронавірус вплине на туристичний сезон 2020 (відео)

Як повідомляв УНІАН, туризм є однією з найбільш постраждалих у світі сфер від спалаху коронавірусної інфекції COVID-19, причому це стосується і українських представників галузі.

11 березня Кабінет міністрів запровадив загальнонаціональний карантин, який пізніше було продовжено до 24 квітня, а потім - до 11 травня. Фактично українці зараз не можуть залишати країну з туристичною метою, як і іноземні туристи в'їжджати до України.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.