У Києві ресторанам дозволили пускати гостей всередину / фото УНІАН

У Києві закладам громадського харчування дозволили приймати гостей всередині приміщень, йдеться в розпорядженні КМДА від 22 червня.

Починаючи з пункту 93 розпорядження йдеться про Вимоги щодо роботи закладів громадського харчування, серед яких описані і правила роботи закладів всередині приміщень, пише НВ.

Однак поки закладам заборонено відкривати дитячі кімнати, проводити банкети (тільки до десяти осіб), готувати їжу на відкритих кухнях та відкривати буфети самообслуговування.

Відео дня

Читайте такожТотальний карантин в Україні може спричинити катастрофічні наслідки – Шмигаль

Відвідувачі можуть увійти до закладу тільки в супроводі персоналу. Людей з підвищеною температурою або ознаками ГРВІ - не пускатимуть до закладу.

Заклади мають встановити антисептики, рідке мило та паперові рушники. Проводити вологе прибирання на кухні та літніх майданчиках тощо. Використані маски і рукавички треба збирати окремо.

Всі працівники мають обслуговувати гостей в масках й рукавичках. Гості повинні бути в масці, коли заходять в заклад і пересуваються по ньому.

Як повідомляв УНІАН, за даними МОЗ, у 14 областях України наразі не можна послаблювати карантин, оскільки показники захворюваності на COVID-19 перевищують граничні норми.