В Київ повертають деякі карантинні обмеження / УНІАН

В Києві буде посилено карантин – столицю віднесли до «помаранчевої» карантинної зони.

Читайте такожНизка країн через погіршення епідемічної ситуації повернулися до жорстких обмежень - МОЗ

Як повідомляє Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, таке рішення було ухвалено на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія переглянула введене в Україні карантинне зонування.

Нове зонування почне діяти з понеділка, 14 вересня. Раніше Київ знаходився у «жовтій» карантинній зоні.

Обмеження в зонах карантину

  • У "червоній" зоні забороняється робота громадського транспорту, закриваються навчальні заклади, в тому числі дошкільні та школи. Дозволяється тільки висадка пасажирів з транспорту, який курсує транзитом, і з міжобласного транспорту.
  • В "помаранчевій" зоні заборонена діяльність об'єктів розміщення (хостелів, туристичних баз і т.д.), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори. Масові заходи дозволені в кількості 1 людина на 20 квадратних метрів і за участі не більше 100 осіб.
  • В "жовтій" зоні не можна відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризового втручання.
  • У "зеленій" зоні діють наступні обмеження: перебування в громадських будівлях - лише в масках або респіраторах; проведення масових заходів з розрахунку не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри можуть працювати із заповненою на 50%, перевезення пасажирів в громадському транспорті здійснюється тільки на сидячих місцях.
Коронавірус_інфо

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram