УЗ і поліція провели рейд / / фото uz.gov.ua

Укрзалізниця спільно з працівниками Національної поліції 22 червня провели черговий рейд для перевірки дотримання карантинних вимог пасажирами приміських поїздів Київщини.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Читайте такожУ розпал пандемії: в мережі показали переповнену електричку "Київ-Ніжин" (фото)

Відео дня

Там зазначили, що наразі щодня в межах пролягання Південно-Західної залізниці курсує 131 приміський поїзд.

Залізничники та правоохоронці перевірили ранкові поїзди, які відправлялися й прибували з Фастова. «Майже всі пасажири поїздів були в масках, і ми дуже раді, що вони відповідальні й дотримуються рекомендацій медиків. Лише самосвідомість усіх громадян допоможе не допустити розповсюдження хвороби», — зазначив під час рейду директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович.

Крім того, керівник регіональної філії нагадав, що з 23 червня кількість приміських поїздів буде збільшено. «Ми постійно моніторимо ситуацію з наповненістю поїздів. Наразі територією регіональної філії у приміському сполученні залізницею перевозиться щодоби близько 32 тис. пасажирів. Тому було прийнято рішення збільшити кількість приміських поїздів до 158 одиниць», – зазначив він.

Також Артем Миронович наголосив, що рейди з Нацполіцією проводитимуться й надалі. «Плануємо сьогодні затвердити список станцій, які маємо перевірити до кінця тижня. Але перш за все ми дякуємо нашому пасажиру за свідому поведінку», – повідомив Артем Миронович.

В УЗ нагадали, що приміські поїзди постійно проходять дезінфекцію у пунктах обороту, зокрема, постійно обробляється антисептичними засобами підлога, сидіння, ручки, можливі контактні місця.