У Києві школу закрили на карантин через коронавірус / фото ua.depositphotos.com

У Києві закрили на карантин цілу школу через виявлення коронавірусу у двох вчителів.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту освіти і науки КМДА.

Мова йде про навчально-виховний комплекс №240 "Соціум". 

Відео дня

"31 серпня 2020 року до Департаменту освіти і науки надійшло повідомлення про підтвердження випадків захворювання на коронавірусну інфекцію у двох педагогічних працівників НВК № 240 "Соціум", які перебували у контакті з 21 працівником школи. Ще в одного педагога – ознаки гострої респіраторної інфекції та підвищена температура", – наголосили у Департаменті.

У Департаменті зазначили, що День знань 1 вересня планується провести у форматі онлайн класних годин. А онлайн навчання розпочнеться згідно з розкладом уроків 2 вересня.

Навчальний рік 2020: як навчатимуться школярі під час карантину

  • 25 серпня Міністерство охорони здоров'я оновило протиепідемічні правила для шкіл під час пандемії COVID-19. У них говориться, що учням 1-4 класів пересування в школах буде дозволено без використання масок або респіраторів.
  • Антисептики повинні бути встановлені тільки на входах в школи, в подальшому учні та викладачі повинні мити руки після кожного уроку.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, скільки захисних масок в день повинні мати учні у школах.
  • У МОЗ назвали умову, за якої весь клас у школі можуть відправити на самоізоляцію.
  • На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено алгоритм, за яким потрібно діяти в разі виявлення коронавірусної хвороби COVID-19 у школяра або працівника закладу освіти.