Київ увійшов до "жовтої зони" карантину / УНІАН

За підсумками перегляду епідемічного зонування в Україні Київ вийшов з «оранжевої» карантинної зони і перейшов до «жовтої». Це передбачає певні пом’якшення в режимі карантину.

Читайте такожБлизько половини українців обов’язково підуть на вибори, коронавірус не завадить - опитування

Про перегляд зонування на засіданні Державної комісії з ТЕБ та НС повідомив міністр кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Відео дня

Нове зонування почне діяти з понеділка, 28 вересня, і буде чинним 14 днів.

З 14 вересня Київ перебував у "помаранчевій" карантинній зоні, з жорсткими обмеженнями. Зокрема, обмежувалась робота закладів харчування, хостелів та фітнес-центрів.

Обмеження в зонах карантину

  • У "червоній" зоні забороняється робота громадського транспорту. Дозволяється тільки висадка пасажирів з транспорту, який курсує транзитом, і з міжобласного транспорту (+ обмеження "помаранчевої" зони).
  • В "помаранчевій" зоні заборонена діяльність об'єктів розміщення (хостелів, туристичних баз і т.д.), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори. Масові заходи дозволені в кількості 1 людина на 20 квадратних метрів і за участі не більше 100 осіб (+ обмеження "жовтої" зони).
  • В "жовтій" зоні не можна відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризового втручання (+ обмеження "зеленої" зони).
  • У "зеленій" зоні діють наступні обмеження: перебування в громадських будівлях - лише в масках або респіраторах; проведення масових заходів з розрахунку не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри можуть працювати із заповненою на 50%, перевезення пасажирів в громадському транспорті здійснюється тільки на сидячих місцях.
Коронавірус_інфо