Зали кінотеатрів будуть заповнені на третину / фото УНІАН

У Кабінеті міністрів України розглядають можливість спочатку відкрити кінотеатри з обмеженням у 30% заповнених місць у залі. Натомість це може бути не вигідно об'єктам господарювання.

Про це у коментарі hromadske розповіла виконувачка обов’язків міністра культури, молоді та спорту Світлана Фоменко.

«Якщо говорити про етапи виходу з карантину, то і в кінотеатрах, і в інших концертних залах будь-якої форми власності, в першу чергу, мають бути дотримані ті вимоги, які затверджені МОЗ, і диктують своїми протоколами медики. Тобто на першому етапі це можливе заповнення на 30%», — заявила вона.

Відео дня

Читайте такожМаски, рукавички і ліміт на пасажирів: Кличко розповів, як працюватиме громадський транспорт у Києві

Водночас Фоменко уточнила, що має інформацію від представників галузі культури, що така заповненість збільшить витрати на утримання і продовження діяльності, але не принесе бажаного прибутку.

«Така кількість людей (у залах кінотеатрів — ред.), скажімо, не покриває ті витрати, на які розраховує об’єкт господарювання», — додала вона.

Фоменко також сказала, що уряд планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами та концертами, на останньому етапі зняття карантинних обмежень. Попередньою датою розглядають 1 липня, однак є нюанси.