Метро можуть відкрити 25 травня / фото УНІАН

Київський метрополітен керуватиметься рішенням Кабінету міністрів в питанні відновлення роботи й очікує документ про відповідну дату.

Про це УНІАН повідомили у КП «Київський метрополітен».

«Ми очікуємо рішення. Технічно метрополітен готовий до початку роботи, але юридично – ми ще не отримали рішення Кабміну. У наше діловодство документ ще не зайшов. Були заяви про 25 травня, і ми технічно готові, всі заходи підготовили. Нам потрібне рішення, і ми відкриваємо двері згідно з датою у ньому», - зауважили у метрополітені.

Відео дня

Читайте такожМайже половина України не готова до другого етапу зняття карантину - МОЗ

Як повідомляв УНІАН, 21 травня мер Києва Віталій заявив, що з 23 травня у столиці у звичайному режимі розпочне працювати наземний громадський транспорт, а з 25 травня - метрополітен.

Водночас сьогодні, 22 травня, на сайті Міністерства охорони здоров'я було розміщено показники епідемічної ситуації в регіонах, відповідно до яких до другого етапу пом’якшення карантину не готові ряд регіонів. Це Київ, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька та Чернівецька області.

Як заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, «відсьогодні Україна переходить до адаптивної моделі карантину. Водночас уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи, але вони діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація». Шмигаль наголосив, що рішення про пом’якшення або посилення карантину в областях відтепер будуть ухвалювати регіональні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.