Зараз українські дитсадки закриті на карантин / УНІАН

Дитячі садки в Україні відкриють згідно з планом поетапного виходу з карантину, коли буде відновлено роботу міжміського та приміського транспорту. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на Годині запитань до уряду у Верховній Раді.

«Про роботу дитячих садків: у нас є план поетапного виходу з карантину, чітко розписано, коли почнуть працювати дошкільні навчальні заклади та як відбуватиметься ослаблення карантинних умов. На жаль, ми повинні зараз дотерпіти хоча б ще кілька тижнів, може місяць, коли знизиться кількість хворих і зросте кількість тих, хто одужає», - сказав прем'єр.

Читайте також"Лише з третього етапу": Шмигаль розповів, коли відновлять міжміські перевезення та роботу метро

Відео дня

За його словами, це дуже важливо, діти можуть бути безсимптомними хворими, а вихователі в садочках також мають право на захист від хвороби.

«Тому питання дитячих садків розглядатиметься тоді, коли розглядатиметься питання міжміського та приміського транспорту», - зазначив Шмигаль.

Як повідомляв УНІАН, загальнонаціональний карантин в Україні Кабінет міністрів ввів ще в березні і пізніше продовжив його до 22 травня.

Читайте також: