Міністр розповів про відновлення сполучення між містами / фото УНІАН

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, як планується відновлювати міжміське і міжобласне сполучення в рамках послаблення карантину.

Як розповів міністр в інтерв'ю Liga.net,12 травня може бути відновлена активність у містах, приміське, міжміське сполучення.

Читайте такожУ МОН заявили, що вчителі восени пройдуть з учнями матеріал, який припав на карантин

Відео дня

«Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато залежить від того, які показники поширення вірусу ми матимемо до 12 травня. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів — невигідно. Вигідніше не літати», – розповів Криклій.

Він припустив, що напевно залишаться деякі обмеження і заходи: маски, термоскринінг, де це можливо, у міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця.

«Інакше ми будемо мати гіперболічне зростання захворюваності. Ми готуємо пропозиції щодо алгоритму виходу з карантину, наступного тижня з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, потрібен буде "плюс" від МОЗу – у них перша скрипка», – додав міністр.

Як повідомляв УНІАН, 24 квітня ввечері Кабінет міністрів презентував 5 етапів виходу України з карантину і план зняття обмежень.