В Україні третій день поспіль спостерігається збільшення кількості підтверджених випадків інфікування коронавірусом / фото УНІАН

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов пояснив збільшення кількості підтверджених випадків інфікування коронавірусом нехтуванням українцями правил карантину.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Степанов сказав під час онлайн-брифінгу.

Читайте такожПовернення карантину. Чому не варто залякувати людей

Відео дня

"Ще раз хочу наголосити: пом’якшення карантину - це не скасування. Ми перестали дотримуватися тих правил, які встановлені в країні і рекомендовані МОЗ, і бачимо ті цифри, які я кожного дня озвучую. Це головна причина", - зазначив Степанов.

За його словами, ситуація погіршується в деяких областях, зокрема, в Закарпатській та Львівській областях, а також у Києві.

"Так, ми збільшуємо кількість тестувань, але при цьому ми бачимо поширення коронавірусної хвороби... Тому, якщо не будемо жорстко дотримуватися правил карантину, ми будемо бачити такі цифри і будемо змушені вводити додаткові обмеження", - зазначив очільник МОЗ.

Як повідомляв УНІАН, в Україні третій день поспіль спостерігається збільшення кількості підтверджених випадків інфікування коронавірусом, зокрема, за останню добу, 12 червня, виявлено 753 нових хворих на COVID-19.

Всього з початку епідемії в Україні захворіли 30 тис. 506 осіб, померли – 880, одужали – 13 тис. 976.