У Луцьку від ускладнень COVID-19 померла породілля з Рівненщини / фото УНІАН

У Луцьку від ускладнень коронавірусу померла породілля з Рівненщини.

Як повідомив УНІАН начальник управління охорони здоров'я Луцької міськради Володимир Лотвин, коронавірус у 39-річної жінки, яка приїхала народжувати до Луцька, виявили після пологів і одразу перевели її до Волинської обласної клінічної лікарні.

За словами головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні Олександра Дудара, жінка два дні перебувала в реанімації. Вона надійшла до медзакладу з низькою сатурацією кисню, мала слабковиражену супутню патологію.

Відео дня

Читайте такожВ Україні зняли заборону на партнерські пологи під час карантину

Як повідомляється на сторінці у Facebook Луцького клінічного пологового будинку, вагітна з Млинівського району Рівненської області 22 червня під час консультації у Волинському обласному перинатальному центрі була оглянута лікарями і направлена в обласну інфекційну лікарню. Там їй зробили рентген, взяли аналіз для проведення ПЛР-тесту і відправили до пологового.

«23 червня жінці проведено кесарів розтин згідно акушерських показів. Народилася дитина у тяжкому стані. У зв'язку з погіршенням стану породіллі та підтвердженим діагнозом COVID-19 (позитивний ПЛР-тест) 24 червня її перевели до обласної лікарні», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається в дописі, 28 червня жінка померла. Новонароджена дівчинка наразі перебуває у відділенні дитячої реанімації Луцького клінічного пологового будинку з позитивною динамікою. Коронавірус у неї не підтверджено.

Голова Підлозцівської об’єднаної територіальної громади Рівненської області, де проживала 39-річна жінка, Микола Костюкевич у Facebook написав, що, окрім новонародженої дівчинки, без матері залишилося ще 4 дітей.

Він додав, що лікарі майже шість днів боролися за життя жінки, але, на жаль, вона померла.

«Сиротами залишилися три синочки та дві донечки, найменшій на день похорону – лише шість днів», - зазначив Костюкевич.